Contactplus’tan merhaba: Hadi tanışalım!

Hello World.

Contactplus’ın kendine ait bir blog açmasının vakti çoktan gelmişti. İşte ilk yazımızla karşınızdayız. Bundan sonra, ekibimizdeki herkes kendi dilediği konuda yazarak bu blogu besleyecek. Ben Gülin Rahvancı, açılışı yapma şerefine nail oldum ve başlangıç olarak gelecekte yazılarını okuyacağınız kişileri kısaca tanıtma kararı aldım. Buradaki tüm özellikler şahsımın gözlemleriyle oluşturuldu. 4 seneyi aşkın süredir Contactplus ailesi içinde yer alan bir metin yazarı olarak, bu hakkı kendimde görüyorum 🙂

Yıl 2018. Aylardan Ocak. İşte an itibariyle bizler…

Orkide Gökhan: Halkla ilişkiler dünyasının kızıl kraliçesi. En beklenmeyen zamanda tek bir lafıyla olayların seyrini değiştirebilen. Şaşırtıcı ve her daim rengarenk. Öfkesiyle korku, anlayışıyla güven veren cinsten. Patron.

Barlas Çevikus: Analitik zekanın sesi, pratik insan, problem çözücü, hoca. Kırık bacağıyla sahneye çıkacak kadar müzik aşığı, Işığın Yansıması basçısı. Patron yarısı.

Serbülent Aksayar: Lord gibi adam dedikleri cinsten. Kreatif ekibin Kaptan’ı. Efsaneler onun geceleri Süpermen kılığına bürünüp kalbi kırık metin yazarlarına umut ve adalet dağıttığını söyler. Kelimelerin ustası, yazarlığın şahikası.

Melis Saraçoğlu: Müşteri İlişkileri Koordinatörü ancak, kendisi unvanlar üstü bir pozisyonda. Yetki ve sorumluluk çerçevesi bir sadrazamınkiyle yarışır. Yöneticilerin hası. Uzlaşmacı. Yaratıcı.

Özcan Altunkaya: Umudunu yitirmeyenlerden. Sivil topluma, siyasete karışmaktan çekinmeyenlerden. Deneyimli koordinatör; vurucu başlıkların, net çözümlemelerin insanı.

Seda Gür: Beğeni çıtası bulutlarla yarışan, çalışkanlıkta arıları kıskandıran, gecesi gündüzü belli olmayan, Eskişehir’de 10 sene yaşayıp sıcak kalmayı başarmış, usta metin yazarı.

Burcu Ergin: Diksiyon ustası, eski ekran yüzü. Mutlak zarafet ile semt çocukluğu arasında salınan, eklektik bir karakter. Kedilerin yılmaz savunucusu. E-ticaret bağımlısı.

Mahinur Okutan: Zeka, iyi bir kalp ve güzelliğin mükemmel kombinasyonu. Medyanın dört köşesini avucunun içi gibi bilen bir tecrübe. Kompleks işlerin kadını, klas sahibi, başlı başına bir ekol.

Başak Tanses: Sınır tanımaz PR’cılar adlı bir organizasyon kurulacak olsa, asil üyesi olur. Olmaz denileni olduran, kıvrak zeka ve faydalı hırsın vücut bulmuş hali. Motorcu, özünde marjinal.

Sevilay Çoban: Gazeteciliğin gen haritasını çıkartmış, her seviyeden basın çalışanının dilini ana dili gibi konuşabilen bir uzman. Detaycı, düzenli, harbi. Tabiat aşığı. İzmirli.

Diğdem Oğuz: Crème de la crème… Her zaman daha iyisini arayan, hayatının her noktası şık ve zarif olsun isteyen, kabalığa pabuç bırakmayan, işinin ehli, medyanın kurdu.

Merve Bilik: Doğuştan fenomen. Magazin ana dili. Hayatı bir diva tadında yaşayan, şovbizi çözmüş, havalar nasıl olursa olsun kendi havasıyla her ortama tazelik katabilecek nadir bir doğa olayı.

Onur Koçaslan: Kendinden emin duruşu ve tecrübesiyle yol gösterici. Gündemin detaylarına vakıf, mütevazılığı olgunluğundan gelen, adam gibi adam. Gerçek bir klasik.

Göknur Bilirgen: En karmaşık, en zorlayıcı müşterilerin kimyasını şıp diye çözen bir iletişimci, planlama dehası, her daim mütevazı. İçinin capcanlı olduğu söylenegelen bir kara kuru.

Duygu Derun: Sofistike işlerin kadını. Stiliyle değme ikonlara taş çıkartır. Basın dünyasının dört bir köşesinde kuşları var; gelişmelerden ilk onun haberi olur. Sakin güç. İncelikli bir ruh.

Suzi Gülerşen: Müşteri ilişkileri ekibinin olmazsa olmazı. Hassas dengelerin koruyucusu, anlayışlı, sabırlı, sakin ve tutarlı. Gülümsemesi ve nezaketiyle iç ferahlatıcı. Ayıt edici özelliği: Gusto sahibi

Dilek Keçeci: Contactplus’ın turnusol kağıdı: Ortada bir sorun varsa, onun yüzüne ve tepkilerine bakarak anlayabilirsiniz. Bir işi hakkıyla yapmanın verdiği özgüven ve dinginliğe sahip, kedi sever kişi.

Duygu Acar: Şartlar onun birkaç gün içinde ortama adapte olmasını zorunlu kıldı. Yaratıcı projelerin, nefes aldıran etkinliklerin, süper hızlı sunumların insanı.

Elif Gülenç: Contactplus’a gelenlerin ilk karşılaştığı yüz. Mesafeli, kendine has, sabır küpü. Hayatının 10 yılından fazlasını Contactplus’a vermiş, dışı sert, içi tatlı Karadeniz kızı.

Merve Aysal: Contactplus’ın kasası. Herkesin kafasının ermediği finansal işlerin halledicisi. Hayati soruların muhatabı: Merve, ticket’lar yattı mı?

Dilek Solakay: Fatura, avans, masraf, her türlü evrakın jonglörü. İflah olmaz bir gezgin. Ebedi gençlik iksirini keşfettiği halde, yalnızca kendine saklıyor.

Yılmaz Polat: İstanbul beyefendisi tanımının ilk kez onu görenler tarafından ortaya atıldığı söylenir. Kibarlığıyla kalpleri saniyesinde fetheder, bir bakışıyla ağırlığını hissettirir. Contactplus’ın Joker kartı, İngiliz anahtarı, sağ kolu.

Gülizar Tozlu: Ofiste yokluğu en çok hissedilen insan. Sıcacık çayların kahramanı, stresli çalışanların koruyucusu, adeta bir Hafize Ana. Günde 2’şer litre su içiyorsak, onun sayesinde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir